Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Nitrianska Streda, okres Topoľčany, Nitriansky kraj

ZPOZ

 

ZPOZ „Človek človeku“ pri obecnom úrade v Nitrianskej Strede je členom celoslovenského združenia ZPOZ so sídlom v Banskej Bystrici


„Ľudia zabudnú čo ste povedali.
Ľudia zabudnú čo ste urobili,
ale nikdy nezabudnú ako sa pri vás cítili.“


Prioritou členov ZPOZu pri Obecnom zastupiteľstve v Nitrianskej Strede je práca pre občanov našej obce. Starostlivo vyberáme slová k občianskym obradom a slávnostiam, ktoré adresujeme našim občanom. Našou snahou je pripravovať obrady, ktoré sú príjemným zastavením človeka vo chvíľach radostných, ale s úctou a spolupatričnosťou stojíme pri človeku aj vo chvíľach smutných.
Budúcnosťou každého národa, mesta, obce sú deti. A práve preto je slávnostný zápis detí jeden z najkrajších obradov.
 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako postupovať ak máte záujem o obrad uvítania dieťaťa do života? Chcete pre svojich blízkych zabezpečiť oslávenie životného jubilea alebo jubilejného sobáša?
Potrebujete zabezpečiť občiansky pohreb?
So svojou požiadavkou prídete na obecný úrad ,prekonzultujete ho s pracovníčkami obecného úradu a dohodnete sa na ďalšom postupe.


Organizované obrady a slávnosti sú prejavom spoločenského uznania, ocenenia a spolupatričnosti zo strany obce. Budeme sa snažiť klásť dôraz na úroveň obradov, aby sme ľuďom prinášali radosť vo forme slova, hudby, piesne. zabezpečovať humánnu činnosť.
Verím, že sa naša činnosť v ďalšom období bude naďalej rozvíjať a pripravíme pre našich občanov príjemné stretnutia.
Za ZPOZ Eva Piačeková


 

webygroup

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

5498302

Úvodná stránka